Integrace naruby

přidáno: 22. 10. 2010 4:38, autor: Vendula Šukalová
Dne 22. října třída
4.A více vad I. navštívila v Poděbradech na odloučeném pracovišti třídu 3.A ZŠ TGM Poděbrady. Celkem 19 dětí společně s paní učitelkou na nás už netrpělivě čekalo, vzájemně jsme se v komunikačním kruhu představili, zpívali jsme, zahráli si i seznamovací hry a užili si legrace. Po velké přestávce jsme se s chutí pustili do společné skupinové činnosti - výroby podzimních listů z mačkaného krepového papíru. Při práci bylo pěkně veselo, fotilo se ostošest,  děti báječně spolupracovali, tvořily pečlivě a s nadšením. V závěru jsme dětem darovali děkovný list a drobnou sladkou odměnu, ale ani my jsme neodešli s prázdnou - děti si pro nás připravili krásné obrázky, výrobky a bonbička. Všichni si tak odnášíme i radostný pocit ze společného spontánního setkání! Děkujeme!