Hry pro radost - Kolín

přidáno: 26. 6. 2019 1:12, autor: Martina Běhalíková   [ Aktualizováno 26. 6. 2019 3:56 uživatelem Radka Šindílková ]
Naše škola se jako každý rok (13.6.) zúčastnila kolínských Her pro radost. Děti se nadšeně zapojily do  sportování. Skákaly do dálky, házely krikeťákem, běžely šedesátku nebo běh zručnosti. Na závěr si všichni účastníci oběhli atletický ovál v délce 400 m, který všichni statečně zvládli. V době odpočinku se mohli projet na motorce, dvojkole a koloběžce nebo vyzkoušet simulační brýle. Za odměnu všichni dostali pořádnou porci zmrzliny. Sluníčko bylo tentokrát milosrdné a nepálilo tolik jako jiné roky. Na závěr dostali všichni sportovci ZLATOU medaili a malé dárečky. Sportovní den se vydařil a ještě jsme si skvěle procvičili tělo. Fotografie najdete ve školní fotogalerii.