Hry pro radost

přidáno: 11. 4. 2019 4:14, autor: Andrea Havlinová   [ aktualizováno 11. 4. 2019 4:32 ]
Jak v předešlých letech, tak i letos žáci ze Speciální základní školy v Poděbradech prožili sportovní dopoledne na akci „Hry pro radost“, konané v Kolíně.

Tyto hry zaměřené na zimní tématiku byly přizpůsobeny jak osobám s mentálním či kombinovaným postižením, tak zdatně plnily disciplíny i děti na vozíčku. Za každou splněnou disciplínu jsme získali smajlíky a ty pak umístili na nástěnku k názvu naší školy. Společně jsme postavili iglú z krabic a pak jej velkým nájezdem zbourali.  Zvládli jsme si zahrát hokej, místo sněhu jsme hrably sbírali míčky do krabic, jezdili na solárních autíčkách, stříleli na terč, což nás velice bavilo.

Soutěžili jsme i mezi sebou jako tažní psi, kteří se snažili být v cíli jako první. Žáci si dopoledne plné zábavy, her a smíchu neskutečně užili. Energii jsme si doplnili sladkými koláčky, které jsme dostali ke svačině od organizátorů akce Zš, Mš, Pš Kolín. Odměnou za skvělé výkony žáci obdrželi pohár, medaile a dárečky.

Zde je fotoalbum z této skvělé akce https://photos.app.goo.gl/tQLhiXsgMznZZ5Jx6

Už se moc těšíme na další „Hry pro radost“ tentokrát zaměřené na letní disciplíny.

ą
Andrea Havlinová,