eTwinningová kampaň s názvem Panenky jdou do světa (aneb Nesedávej panenko v koutě)

přidáno: 1. 2. 2018 4:55, autor: Gabriela Bečvářová   [ aktualizováno 4. 2. 2018 8:30 ]

Tato kampaň byla zahájena na Národní konferenci Erasmus+/eTwinning v říjnu 2017. Zapojila se do ní i naše škola - jednak vytvořením vlastní panenky Kačenky a také pozváním jedné ze tří oficiálních panenek kampaně k nám do Poděbrad. Uvítali jsme zde konkrétně panenku školáka Vašíka, který se ve třídě 2.A seznámil s naší Kačenkou. Vašík s Kačkou si již společně užili plavání s dětmi v bazénu, zúčastnili se předávání pololetního osvědčení a ještě je čeká celoškolní slavnost spojená s projektem Finský den (6.2.2018). Právě do Finska totiž naše Kačenka koncem  listopadu 2017 odletěla na několikadenní výlet, kam doprovodila čtyři naše paní učitelky.