Dentální hygiena

přidáno: 19. 11. 2019 2:36, autor: Markéta Králová
I v letošním školním roce pokračuje v naší škole projekt Zdravé zoubky - nácviky dentální hygieny. Tento projekt probíhá ve spolupráci s Vyšší odbornou školou zdravotnickou v Nymburce, vzdělávacího programu Diplomovaná dentální hygienistka. Studenti se v rámci zubní prevence podílí na preventivní, léčebné a diagnostické péči ve stomatologii.
Jako v loňském roce jsme zvolili Individuální formu nácviků dentální hygieny v každé třídě, kdy studentky znovu dětem vysvětlí,  proč pečovat o své zoubky a budou za pomoci různých maňásků a pomůcek ukazovat dětem správný postup při čištění zubů, děti samozřejmě budou i prakticky procvičovat. Moc a moc děkujeme všem studentkám a hlavně paní Kláře Marešové, dentální hygieničce za zprostředkování projektu.
Fotky si můžete prohlédnout na adrese