DEN PRO ŽELVU

přidáno: 27. 9. 2010 3:25, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 27. 9. 2010 3:46 ]
V týdnu od 20. září do 24. září ve škole probíhal projekt nazvaný Den pro želvu. Jedná se o projekt, jehož snahou je posílit sounáležitost žáků i učitelů se školou, pocit, že všichni jsme její součástí, a také chceme rozvíjet školné tradici.
Celý týden se ve všech třídách hodně povídalo o želvách, o jejich životě... Počítala se želví matematika... Četly se příběhy a pohádky o želvách... Zpívaly se želví písničky... Ale hlavně se hodně výtvarničilo, pracovalo, malovalo, kreslilo, peklo...
Velká oslava se odehrála v pátek 24. září, kdy se celá škola sešla na Želvím náměstí, vztyčila se školní vlajka, zazpívala se želví hymna a děti si užívaly připravený sportovní program, samozřejmě v želvím duchu. Celé páteční dopoledne jsme zakončili úžasnými tanečními kreacemi na školní diskotéce.
Celý želví týden se opravdu povedl a těšíme se zase za rok!