Den pro Evropu

přidáno: 8. 10. 2017 8:02, autor: Lenka Říhová   [ aktualizováno 8. 10. 2017 12:29 ]
První velkou akcí tříletého projektu Erasmus plus - Učíme se žít v digitálním světě - byl Den pro Evropu. V rámci každoročního školního svátku se 19. 9. naše škola změnila na kontinent a všichni návštěvníci mohli libovolně cestovat mezi státy zapojené do projektu. Honosný nástup s vlajkovou četou probíhal v 6 jazycích a zazněla i školní hymna (česky). Všichni přítomní navštívili státy Portugalsko, Lotyšsko, Řecko, Belgii a Finsko a získali o nich zajímavé informace. V kavárně Evropa každý mohl ochutnat národní speciality těchto zemí a občerstvit se v příjemné atmosféře.
Dalším projektovým krokem bude tvorba prezentace o škole pro děti v partnerských školách. Více fotografií ve fotogalerii.