Další Canisterapeutický kurz

přidáno: 8. 11. 2011 8:45, autor: Radka Šindílková   [ Aktualizováno 11. 11. 2011 6:34 uživatelem Hanka Čápová ]
Minulý týden tj. 28.10. - 5. 11. 2011 proběhl ve spolupráci s OS Přístav v prostorách Speciální ZŠ Poděbrady další Canisterapeutický kurz. Tento kurz pořádá  společnost Anitera o.p.s. Praha. Kurz připravuje budoucí canisterapeutické týmy pro práci s klienty a je ukončen závěrečnými zkouškami psovodů i psů. Lektorka Iva Bajtlerová a její školící tým celoročně spolupracují s naší školou a OS Přístav v rámci projektu "Ucelená rehabilitační a terapeutická péče".
Budoucí canisterapeutické týmy nejenom polohují handicapované žáky ze školy speciální, ale v rámci výuky socializují i žáky ze školy praktické. Všem dětem se tato opětovná akce moc líbila. ZDE se můžete podívat, jak se všem dařilo.
WebRep
Celkové hodnocení