Co jsme se naučili v Mc Donald´s

přidáno: 19. 11. 2010 6:14, autor: Lenka Říhová
V pátek, 19.11., měla vybraná skupina žáků možnost vyzkoušet si práci v provozovně Mc Donald ve Vrbové Lhotě. Nebylo lehké vybrat účastníky, zájem měli skoro všichni. Kromě kritérií z oblasti školních zásluh a odpovídajícího chování, museli zájemci napsat nejméně pět důvodů, proč by právě oni měli být vybráni. Nakonec si výlet zasloužilo 13 žáků, kteří se podívali do zákulisí Mc Donaldu, naučili se základní obsluhu za pultem a za práci také dostali odměnu v podobě bohatého občerstvení. Největší odměnou ale byla možnost vyzkoušet si zajímavou práci a také překonat obavy a rozpaky z nezvyklé zkušenosti. Moc děkujeme vlídnému personálu Mc Donald pod vedením pana manažera Horáčka, kteří se nám po celou dobu trpělivě a s pochopením věnovali. Tady se můžete podívat, jak to dětem šlo a slušelo při práci.