Canisterapeutický kurz

přidáno: 18. 10. 2013 6:59, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 30. 10. 2013 3:26 ]
V tomto týdnu tj. 12.10. - 18. 10. 2013 proběhl ve spolupráci s OS Přístav v prostorách Speciální ZŠ Poděbrady další Canisterapeutický kurz (akreditovaný pod MZ). Toto školení pořádá společnost cAnitera Poděbrady. Kurz připravuje budoucí canisterapeutické týmy pro práci s klienty a je ukončen závěrečnými zkouškami psovodů i psů. Lektorka Iva Bajtlerová a její školící tým celoročně spolupracují s naší školou a OS Přístav v rámci projektu "Ucelená rehabilitační a terapeutická péče". Budoucí canisterapeutické týmy nejenom polohují žáky s handicapem ze školy speciální, ale v rámci výuky i socializují žáky ze školy praktické. Všem dětem se tato opětovná akce moc líbila.