zprávy‎ > ‎

Atletické závody

přidáno: 13. 5. 2011 7:07, autor: Radka Šindílková   [ aktualizováno 13. 5. 2011 7:31 ]

Dne 11.5.2011 se v Lysé n/L konalo meziškolní Okresní kolo atletického čtyřboje. Čtyřboj se skládá z těchto lehkoatletických disciplín - běhu na 60m, skoku do dálky, hodu kriketovým míčkem a vytrvalostního běhu. Našim žákům se velmi dařilo. Tereza Prchlíková mezi staršími žákyněmi obsadila třetí místo ve sprintu a druhá byla i ve vytrvalostním běhu. Bára Houdová byla druhá v hodu kriketovým míčkem a třetí ve skoku. Nemalou měrou ke skvělým výsledkům přispěli i další závodníci z našeho školního týmu. Libor Novotný obsadil třetí místo v běhu na 1500m, druhý byl ve sprintu a první ve skoku. Josef Stánok si odnesl stříbrnou medaili  ze sprintu. Mezi mladšími žáky byl nejúspěšnější Matěj Fialka, který svou kategorii celkově vyhrál. Byl druhý ve vytrvalostním běhu, třetí ve sprintu a třetí ve skoku dalekém. Jan Kratejl byl třetí ve vytrvalostním běhu a skok do dálky dokonce vyhrál. Ale ani ostatní děti neskončily nikde hluboko v poli poražených. Tímto děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy i Zdeňkovi Horkému a Vlastovi Černému. Libor Novotný a Tereza Prchlíková se nominovali na Krajský přebor do Kladna, kam jedeme závodit příští týden. Děkujeme Váš pedagogický sbor