7.12. se naše škola připojuje k výstražné stávce

přidáno: 6. 12. 2011 3:00, autor: Ivana Jelínková   [ aktualizováno 6. 12. 2011 3:04 ]

Vážení rodiče a přátelé školy, ministr školství Josef Dobeš, který má hájit kvalitní výuku  i nás pracovníky ve školství se chová naprosto neadekvátně svému poslání – hází nám, školským pracovníkům, neustále klacky pod nohy a svými nekompetentními rozhodnutími celkově ohrožuje kvalitu vzdělávání vašich dětí (optimalizace - rušení praktických škol, plošné testování znalostí dětí v 5. a 9. ročníku a rozhodování na tomto základě o jejich dalším studiu  - maturita nebo výuční list???)
Posledním nelogickým rozhodnutím je odbourání platových tabulek pro pedagogy podle délky pedagogické praxe a zavedení pouze jednoho platového stupně. Zcela zpochybnil pedagogickou zkušenost a tvrzení, že dokonalost v učebních schopnostech pedagog získává svojí praxí.

Z výše uvedených důvodů se připojujeme k vyhlášené VÝSTRAŽNÉ STÁVCE na den 7.12.2011

ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ připojené k výstražné stávce zahájí provoz AŽ V 9,00 HODIN.

Vás, milí rodiče, prosíme o toleranci při hodnocení našeho rozhodnutí připojení k výstražné stávce a o vaší podporu v postupech proti nekompetentnosti až hazardu v oblasti vzdělávání vašich dětí.