zprávyHry pro radost

přidáno: 22. 6. 2017 2:00, autor: Radka Šindílková

I v letošním školním roce jsme byli pozváni a zúčastnili jsme se Letních her pro radost. Naše spřátelená škola v Kolíně si pro nás připravila velmi pěkné soutěže. Výprava ze Speciální ZŠ Poděbrady byla opět velmi úspěšná a přivezla si mnoho medailí. Počasí nám přálo a tak se akce tradičně vydařila.  Děkujeme za hezký den a těšíme se na další hry v zimně.


Námořnická párty

přidáno: 15. 6. 2017 13:35, autor: Hanka Čápová   [ aktualizováno 15. 6. 2017 13:36 ]

Dnešní sluníčkové odpoledne jsme si užili jako praví námořníci. Přivítala nás paní ředitelka alias kapitánka naší lodi, postavili jsme si pravý maják, vyrobili si úžasné kormidlo a záchranný kruh, ozdobili námořnický šátek, složili obří puzzle, házeli míčky do námořníka, dokázali jsme přejít lávku, hledali jsme v písku poklad, na lisu natiskli překrásné obrazy, napsali vzkaz do lahve a podepsali se obtiskem ruky na námořnickou školní vlajku. Po celou dobu jsme se posilňovali občerstvením, které pro nás nachystala třída 1.B spolu s rodiči,
a všemi možnými dobrůtkami, které byly vstupenkou na párty. Prostě, prima strávené odpoledne! Fotky ZDE

Závěrečná Aquaterapie

přidáno: 8. 6. 2017 0:53, autor: Radka Šindílková


Včera se uskutečnila v bezbariérovém bazénu ve Sportovním centru Tyršák v Nymburce závěrečná hodina Aquaterapie pro školní rok 2016/17. Naše děti se v rámci kroužku, vedeným pod OS Přístav, celý rok učily samostatnému pohybu ve vodě a modifikovaným plaveckým stylům. Letošní závěrečná hodina byla však úplně v jiném duchu. Plavecká exhibice nebyla totiž pouze "divácká". Rodiče našich malých plaváčků naskákali do bazénu a aktivně si vyzkoušeli roli asistentů do vody u svých dětiček. Všichni společně bublali do vody, vyvlávali se, uvolňovali se, plavali a na závěr i skákali. 

Doufáme, že si všichni tuto netradiční zážitkovou hodinku užili a bavili se s námi.

Velký dík patří našim aquaterapeutům Ivě, Jindřišce, Honzovi, Hance a Pavlínce za to, že svůj odpolední volný čas věnují našim plaváčkům.

Muzicírování s Jitkou

přidáno: 7. 6. 2017 1:17, autor: Hanka Čápová

Překvapení v domečku, které pro nás nachystala paní učitelka Jitka Š. bylo nad naše očekávání. Poznávali jsme netradiční hudební nástroje a dokonce jsme si na ně mohli i zahrát. 
ZDEse můžete podívat na naši skvělou kapelu. Moc děkujeme za příjemně strávené dopoledne v domečku a těšíme se na další opakování. 1.B

Charitativní běh Run For Help, Poděbrady

přidáno: 6. 6. 2017 7:32, autor: Radka Šindílková

Milé běžkyně, milí běžci, 

Rádi bychom Vás tímto pozvali na letošní, v pořadí již 3. ročník tohoto závodu, který proběhne ve prospěch šestiletého Františka s epilepsií (žáka Speciální ZŠ Poděbrady). Výtěžek ze závodu pomůže nákupu pro něj velmi potřebného zdravotního křesla.

Opět si můžete vybrat a zúčastnit se kratšího rodinného běhu na jeden okruh v délce 3,3 kilometry, který startuje v 10.00 hod. a pokud jste poctivě trénovali, je pro Vás připraven hlavní závod na deset kilometrů, který startuje ve 12.00 hod. a běží se na tři okruhy.

Jak již bývá zvykem,  i tentokrát akci moderuje Tomáš Zástěra. Připravili jsme pro Vás bohatý kulturní program, stánky nejen s občerstvením , účast významných osobností a nově také jógové protažení.

Více informací naleznete v přiloženém plakátu, dále na webu www.runforhelp.cz, kde se můžete i výhodněji registrovat předem online. Aktuální dětí sledujte na našem facebooku. 

V neděli  18.6. 2017 od 9.00 hod. u hotelu GOLFI v Poděbradech se na Vás těší

Petr, Petra, Jana, Maya, Simona, Marek, Jakub - Organizační tým Run For Help PoděbradyNámořnická párty

přidáno: 5. 6. 2017 3:59, autor: Hanka Čápová   [ aktualizováno 6. 6. 2017 11:16 ]

   Vážení rodiče, srdečně vás zveme, spolu s vašimi dětmi, na námořnickou párty konanou na školní zahradě dne 15.6. 2017 od 12:30 do 16:00 hodin. Vstupenkou na párty je námořnické oblečení a malé občerstvení, které nachystáte doma.

Osada U Candáta

přidáno: 30. 5. 2017 1:26, autor: Radka Šindílková

Posíláme všem mnoho pozdravů ze Slapské přehrady, kde jsme na škole v přírodě. Počasí nám přeje, sluníčko nás všechny hřeje. AHOJ.......

Duhový tělocvik

přidáno: 25. 5. 2017 23:47, autor: Lenka Říhová


Eko projekt zahrada

přidáno: 17. 5. 2017 23:45, autor: Květa Soukalová   [ aktualizováno 17. 5. 2017 23:59 ]

V úterý po velké přestávce jsme se sešli na školní zahradě, abychom si společně užili EKO PROJEKT "ZAHRADNICTVÍ V BAŽANTNICI". Něco jsme si o zahrádce pověděli, hádali jsme bylinky, kytičky a různé druhy zeleniny. Děti plnily připravené úkoly a pro starší byl připraven kvíz. Všichni společně jsme si osázeli truhlíky a budeme sledovat, jak nám krásně vše roste.

Děkujeme za hojnou účast a nadšení, s kterým jste se všichni pouštěli do práce! 
                                                        Vaše 7.A
                                                        Fotogalerie
                                                        

Maminkám k svátku

přidáno: 14. 5. 2017 9:53, autor: Lenka Říhová

Dárek pro maminky a o maminkách :). Po kliknutí můžete stránkami listovat. 

Pokud se v knížce nenajdete, je to proto, že jsem vás ve čtvrtek nebo v pátek nepotkala. Mileráda vaše fotky doplním, stačí se za mnou kdykoliv zastavit :). Jednotlivé fotografie jsou ke stažení v galerii, knížka v PDF formátu zde.

1-10 of 458