iPAD

Využíváme moderní dotykové technologie pro vzdělávání
Na půdě naší školy vznikla v květnu 2011 iniciativa iSEN, celorepubliková platforma pro sdílení informací o využívání iPadů ve vzdělávání. Škola disponuje tablety, které jsou využívány pro vzdělávání ve všech třídách s ohledem na potřeby a schopnosti žáků.
Pro více informací o možnostech vzdělávání a komunikace prostřednictvím iPadů můžete využít tyto možnosti:
lenka.rihova(at)spec-skola.cz (pedagogické otázky, altern.komunikace)
iva.jelinkova(at)spec-skola.cz (technické otázky, kurzy)
www.i-sen.cz

i je první písmenko všech Apple produktů a SEN
znamená "special educational needs" (speciální vzdělávací potřeby),
ale také možnost splnit si náš sen o tom, jak iPady mohou pomáhat při vzdělávání a komunikaci.

V květnu 2013 na oficiální Apple stránky do sekce profilová videa zařadil i příběh speciálních škol. Společně se školami v japonské Okinawě a New Yorku jsme jeho součástí.