o škole‎ > ‎

zaměstnanci

e-mailové kontakty na všechny pedagogické pracovníky jsou ve tvaru jmeno.prijmeni(zavináč)spec-skola.cz
ŘEDITELKA: Pavlína Mladá 

ZÁSTUPCE pro vzdělávání: Lenka Říhová
ZÁSTUPCE pro provozní úsek: Radka Šindílková
VÝCHOVNÝ PORADCE: Jitka Teslíková
ŠKOLNÍ METODIK PREVENCE: Michaela Šmídová
KOORDINÁTOR ŠVP: Lenka Říhová

Speciálně pedagogické centrum:
více informací zde
PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI

Ivana Havránková - asistentka ředitelky
Hana Skořepová - uklízečka
Monika Čermáková - uklízečka
Zdena Vršovská - školní jídelna
Jana Hradecká - školní jídelna
Zdeněk Šverma  - školník
Zobrazuje se 15 položek
třídaprogramtřídní učitel/kadalší pedagog ve třídě
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
třídaprogramtřídní učitel/kadalší pedagog ve třídě
I.A (přípravný stupeň) speciální škola Monika Fingrová Veronika Borová, Monika Vokounová 
II.A (přípravný stupeň) speciální škola Gabriela Bečvářová Zuzana Nykodymová, Libuše Pátová 
III.A  speciální škola  Jitka Šípková Míla Holá, Roman Černý 
IV.A (rehabilitační program) speciální škola  Jana Mlnaříková Štěpánka Matoušková, Dana Borová 
IX.A (kombinované postižení) speciální škola Jan Suchánek Květa Soukalová 
V.A (rehabilitační program) speciální škola Hana Chadimová Jana Férová + osobní asistent 
VI.A (auti) speciální škola Markéta Králová Lucie Krejčí, Vanda Kroftová (Gabriela Dědková-zástup) 
VII.A (auti) speciální škola Lucie Nováková Veronika Fadrhoncová, Šárka Fialová 
VIII.A (kombinované postižení) speciální škola Martina Běhalíková Jitka Stesková, Hana Šafaříková 
X.A speciální škola Majka Šebetková Lenka Fuksová 
I.B (2.4.5. ročník, kombinované postižení) základní škola Andrea Havlinová Martina Bulířová, Jitka Plaňanská 
II.B (1.3.4. ročník) základní škola Kristina Benešová Hanka Čápová 
III.B (4.5. ročník) základní škola Blanka Kvízová Petra Fráňová 
IV.B (6.7. ročník) základní škola Jitka Teslíková Iva Jelínková / Libuše Pátová 
V.B (7.8.9.ročník) základní škola Michaela Šmídová Markéta Rysová 
Zobrazuje se 15 položek