o škole‎ > ‎

zaměstnanci

e-mailové kontakty na všechny pedagogické pracovníky jsou ve tvaru jmeno.prijmeni(zavináč)spec-skola.cz
ŘEDITELKA: Pavlína Mladá 

ZÁSTUPCE ŘEDITELKY: Lenka Říhová
VÝCHOVNÝ PORADCE: Jitka Teslíková
ŠKOLNÍ METODIK PREVENCE: Michaela Šmídová
KOORDINÁTOR ŠVP: Lenka Říhová
METODIK ICT: Iva Jelínková
KOORDINÁTOR EVVO: Blanka Kvízová

Speciálně pedagogické centrum:
více informací zde
PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI

Jan Chadima - školník a správce budov
Ivana Havránková - asistentka ředitelky
Hana Skořepová - uklízečka
Monika Čermáková - uklízečka
Zdena Vršovská - školní jídelna
Jana Hradecká - školní jídelna
Zobrazuje se 15 položek
třídaprogramtřídní učitel/kadalší pedagog ve třídě
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
Řadit 
 
třídaprogramtřídní učitel/kadalší pedagog ve třídě
1.A (přípravný stupeň) speciální škola Lucie Krejčí Jitka Sládková 
2.A (rehabilitační program) speciální škola  Petra Fráňová Jana Férová, Veronika Borová 
3.A (rehabilitační program) speciální škola  Jana Mlnaříková Štěpánka Matoušková, Dana Borová 
4.A (rehabilitační program) speciální škola Hana Chadimová Lenka Neknězová, Martina Čejpová 
5.A (auti, 3.ročník ZŠ) speciální škola Jitka Šípková Kamila Farkašová 
6.A (auti) speciální škola Markéta Králová Gabriela Dědková, Svatava Singrová 
7.A (kombinované postižení) speciální škola Martina Běhalíková Jitka Stesková, Hana Šafaříková 
8.A (auti) speciální škola Jan Suchánek Květa Soukalová, Monika Jechová 
9.A (auti) speciální škola Majka Šebetková Lenka Fuksová, Šárka Fialová 
1.B (1.ročník) základní škola Gabriela Bečvářová Martina Šmelhausová, Markéta Rysová 
2.B (3.4.5.6.7.ročník, kombinované postižení) základní škola Andrea Havlinová Martina Bulířová, Jitka Plaňanská 
3.B (4.5.6. ročník) základní škola Kristina Benešová Hanka Čápová 
4.B (7. ročník) základní škola Blanka Kvízová Gabriela Hanušová 
5.B (7.8. ročník) základní škola Jitka Teslíková Simona Škarvadová 
6.5.B (8.9.ročník) základní škola Michaela Šmídová Líba Pátová, Denisa Soukalová 
Zobrazuje se 15 položek